Black Friday w serwisach VOD, to jeden wielki żart.

Black Friday w serwisach VOD, to jeden wielki żart.

Black Friday w Polsce dla wielu może być jedną wielką kpiną, przynajmniej jeśli spojrzymy na to co dzieje się w USA. Tam mamy pełno filmów i seriali dostępnych w świetnych promocjach. OK, rozumiem, że to święto zakupowe wzięło się z tamtego regionu, ale jeśli firmy decydują się już bawić, to nie powinny kpić z widzów.

Z góry przepraszam serwis VOD.pl, bo to oni „zainspirowali” mnie do napisania tego tekstu. To nie zmienia faktu, że konkurenci nie są lepsi, a w wielu przypadkach jest jeszcze gorzej. Nie wspomnę tutaj o firmach, które nie chcą brać udziału w Black Friday, bo jeśli podjęli taką decyzję, to ja to rozumiem.

Zobaczmy jednak, co przygotowało VOD.pl. Ich promocja dostępna będzie od piątku 24 listopada od godziny 11:00 do poniedziałku 27 listopada do godziny 23:59. Wszystkie filmy, które biorą udział w akcji można podejrzeć na tej stronie. Fajnie, że chcieli coś zrobić, ale dlaczego wybrali takie tytuły? Nie będę atakował wszystkich filmów, ale wystarczy spojrzeć na listę, by stwierdzić, iż ciężko wybrać coś fajnego. Obcy, Sama przeciw wszystkim, Wybawienie, Jackie … To są najlepsze tytuły. Fakt, za połowę ceny można pokusić się i obejrzeć pewne produkcje, ale nie Smoleńsk, czy Amok.

źródło https://vod.pl/czarny-piatek-black-friday-w-vodpl

Do serwisu VOD.pl nie mam większych pretensji. Ot, chcieli podpiąć się pod większe święto sprzedażowe i wyszło jak wyszło. Jednak takiemu gigantowi jak Google już nie przystoi. Co tam aplikacje na Android, te dostaliśmy w promocji. Jednak olano nas, bo inaczej nazwać się tego nie da, jeśli chodzi o filmy i książki. Seriali nie liczę, bo w Polsce nie mamy dostępu do tej kategorii w sklepie Google Play.

Mieszkańcy różnych krajów otrzymali możliwość wypożyczenia wielu pozycji za „grosze”. Do tego mają możliwość zakupu ciekawych książek w świetnych promocjach. Co jest u nas? Dosłownie NIC. No tak, to nie nasze święto, więc nie powinniśmy się smucić.

Gdzie jeszcze szukać promocji? Ja nie wiem, bo przejrzałem większość popularnych serwisów i nikt w to nie gra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *