NC+ kończy testy internetowego dekodera IPBox+

NC+ kończy testy internetowego dekodera IPBox+

DTI744NCP/IP Box+

Tak nazywa się nowy dekoder NC+, który będzie działał pod kontrolą systemu Player+. Właśnie kończą się testy na wybranej grupie użytkowników i NC+ powoli je kończy. Nie udało mi się dotrzeć do osób, które miały okazję sprawdzić ten sprzęt, ale wiem, że usługa ma być identyczna jak ta dostępna w aplikacji Player+

Dekoder internetowy NC+. Jak wygląda?

Czy to dobrze?

Według mnie jest to najgorsze rozwiązanie. Dotarliby do większej liczby użytkowników zwalniając dostęp do aplikacji na wszystkich platformach. W przypadku jaki sobie wymyślono trzeba będzie zakupić dekoder IPBox+ prawdopodobnie w cenie 99 złotych i jeszcze opłacać dosyć wysoki pakiet.

Dekoder sieciowy NC+

Prawdopodobnie będzie oferowany z wykorzystaniem dwóch kanałów: internet i salony NC+.

Czy pracownicy chętnie będą proponować sprzęt? Wydaję się, że będzie to konflikt interesów. Tym bardziej, że z umową, jest o wiele taniej. NC+ niedawno udostępniła elastyczną ofertę i to też jest jakieś wyjście, ale ze zobowiązaniem.

Tutaj mowa o pakiecie bez abonamentu, który można odnawiać co miesiąc.

Podoba mi się podejście WP TV i dzięki tej usłudze mogę kupować pakiety, które interesują mnie w danym okresie. Nie muszę wiązać się na dłuższy czas. Brakuje mi kilku elementów, ale mam nadzieję, że z czasem to naprawią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *