Na wiosnę pojawi się drugi sezon Westworld.

Na wiosnę pojawi się drugi sezon Westworld.

To już pewne, przynajmniej takie informacje zdradza Evan Rachel Wood na Twitterze.

Pojawiła się informacja, że drugi sezon Westworld zadebiutuje na wiosnę 2018 roku. Jest to dobra okazja żeby przypomnieć sobie pierwszą odsłonę i podyskutować o tym, co pojawi się w kolejnej. Na ten temat jest kilka teorii, a zakończenie pierwszej serii stawia więcej pytań niż odpowiedzi. Mam nadzieję, że tak jak w oryginale, połączą kilka światów i stworzą kolejną niesamowitą historią, a nawet kilka.

Pierwszy sezon odniósł niesamowity sukces i już w jego połowie zdecydowano się na kontynuację. Jestem ciekawy ile będzie kosztował drugi sezon Westworld, a przynajmniej jego poszczególne odcinki. Według wielu informacji pilot pierwszego sezony miał kosztować około 25 milionów dolarów, a kolejne odcinki w okolicach 8 – 10 milionów dolarów. Patrząc na tę produkcję jestem w stanie uwierzyć, że te kwoty są prawdziwe. Serial zrobiony jest z niesamowitym rozmachem i moim zdaniem wszystko w nim zagrało. Od ścieżki dźwiękowej, po drugi plan. Nie ma tu słabych elementów, a cała historia skłoniła internautów do wielogodzinnych rozmów i snucia teorii. Przypomina mi to czasy „Zagubionych” (Lost). Wtedy dostęp do internetu nie był tak rozpowszechniony, a pomimo tego wielu użytkowników mocno udzielało się w sieci.

Na koniec ciekawostka. Pamiętacie teledysk zespołu Green Day – Wake Me Up When September Ends? Poznajecie aktorkę, która w nim zagrała?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *